NOCLEG NA POLANIE

POKOJE GOŚCINNE

Zapraszamy do naszych nowoczesnych i komfortowych pokoi gościnnych na Polanie Suche! Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z malowniczymi widokami na góry Beskidu Śląskiego. Tutaj znajdziesz idealne miejsce do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo, zapewniamy parking oraz pyszne jedzenie, które umili Twój pobyt. Czekamy na Ciebie!

KOMFORT I WYGODA

Zapraszamy do naszych nowych, nowocześnie urządzonych i komfortowych pokoi gościnnych! Oferujemy Ci wyjątkowe wnętrza, w których możesz w pełni zrelaksować się i cieszyć się wygodą podczas Twojego pobytu. Czekamy na Ciebie!

WSZYSTKO CO POTRZEBA

Nasze pokoje są w pełni wyposażone we wszystkie dogodności, niezbędne urządzenia i akcesoria, które zapewnią Ci komfortowy pobyt. Dodatkowo, zapewniamy szybki internet, abyś mógł pozostać online i być w kontakcie z bliskimi podczas swojego pobytu u nas. Zapraszamy serdecznie!

GOŚCINNOŚĆ

Zapraszamy do poznania naszej rodzinnej firmy, gdzie gościnność i miła obsługa są dla nas priorytetem. Nasze pokoje są w pełni wyposażone, a śniadania i obiady serwowane są w naszej restauracji. Oferujemy wyśmienite posiłki, które umilą Twój pobyt i zaspokoją Twoje kulinarne oczekiwania. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

ZAREZERWUJ

Zapraszamy do kontaktu! Czekamy na Twoje pytania i chętnie pomożemy w dokonaniu rezerwacji. Wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń pod jeden z naszych numerów telefonu.